Wismari Haigla

psühhiaatriahaigla

Polikliinik

Polikliinik Wismari 15 hoone I korrusel on avatud tööpäeviti kell 8.00 kuni 18.00. 
Vastuvõtule soovijatele visiiditasu vt. teenused/hinnakiri. 
Täpsemat informatsiooni saab registratuurist (tel. 6621068).

 

POLIKLIINIK

E-mail Telefon Vastuvõtuaeg polikliinikus
Registratuur, info   6621068 E – R 8.00-18.00
Psühhiaater Jaanus Mumma jaanus.mumma@wh.ee 6621024 E 15-17; T 10-13; R 10-13
Psühhiaater Lily Kanter wismari.haigla@wh.ee 6621056 E, R 13-18
Psühhiaater Aleksander  Kardakov alkard@hot.ee 6621056 E, K, R 8-13; T,N 13-18
Psühhiaater Vladimir Kirejev vladimir.kirejev@wh.ee   6621098 E 10-14; T 15-18; R 14-18
Psühhiaater Igor Neem igor.neem@wh.ee 6621128 R 10-12
Psühholoog Milvi Igalaan milvi.igalaan@wh.ee 6621129 E, T 9-14; K, N 14-18; R10-13
Psühholoog Ivan Sokolov wismari.haigla@wh.ee 6621129 E, R 14-18
Psühhiaater Tamara Babitseva tamara.babitseva@wh.ee 6620971 K- 13-18; R13-18
Protseduurikabinet wismari.haigla@wh.ee 6620992 E – R 8.00-18.00
Laboratoorium jelena.aparina@wh.ee 6620992 E – R 8.00-14.00